Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

 

 

 

 

imię i nazwisko przedmiot e-mail
mgr Barbara Kogut przyroda, geografia b.kogut@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Małgorzata Bogaczyńska  j.niemiecki m.bogaczynska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Aleksandra Bona-Waniek

informatyka

plastyka

technika

wychowawca grupy 

a.waniek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Dorota Dereniowska wychowawca grupy d.dereniowska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Joanna Dul-Gołek

matematyka

biologia

geografia

a.dul-golek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Marta Krysiak j.angielski m.krysiak@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Grażyna Madeja edukacja wczesnoszkolna g.madeja@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Justyna Matejek wychowawca grupy j.matejek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Renata Molska j.polski r.molska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Małgorzata Stach

fizyka

chemia

biologia

m.stach@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Tatiana Waniek-Pyszel

historia

bibliotekarz

t.waniek-pyszel@zs-szpital-trzebnica.pl

 

mgr Ewa Fast

 

mgr Piotr Grucela

mgr Monika Bona

Alicja Szczepanik

religia

 

 

matematyka

wychowawca grupy

geografia

e.fast@zs-szpital-trzebnica.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maj
pnwtśrczptsond
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Piątek, 2018-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy
  • Trzebnica
  • 23°C
  • bezchmurnie
  • Wiatr: 5.1m/s SE
  • Ciśnienie: 1020 hPa
  • Wilgotność: 46%
  • Wschód słońca: 04:47
  • Zachód słońca: 20:50
  • Źródło: OpenWeatherMap
Zaloguj się

zs-szpital-trzebnica.szkolnastrona.pl

sp4.szpital.trzebnica@wp.pl

zs.szpital.trzebnica@onet.pl