Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

WSPOMNIENIA PO BALU

I BAL CHARYTATYWNY ZA NAMI ….

 

W sobotę 3 lutego 2018 r. w sali bankietowej hotelu „Trzebnica” odbył się pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka przy Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy – charytatywny bal karnawałowy na rzecz doposażenia szkoły w nowe komputery. Honorowy patronat nad balem objął Poseł na Sejm RP Piotr Babiarz, Starosta Powiatu Trzebnickiego Waldemar Wysocki i Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

 

Wśród zaproszonych gości byli pracownicy szkoły, szpitala, rodzice uczniów i wszyscy przyjaciele szkoły, amatorzy dobrej zabawy, osoby mające wolę niesienia pomocy. Przy muzyce orkiestry „Odeon” z Wrocławia bawiło się do samego rana 125 osób.

Imprezę otworzył występ uczniów w inscenizacji teatralnej. pt. „Król Maciuś Pierwszy”, zrealizowanego według autorskiego scenariusza p. Renaty Molskiej – nauczyciela języka polskiego i p. Doroty Dereniowskiej – wychowawcy grupy wychowawczej w oddziale leczniczym oraz scenografii przygotowanej przez p. Aleksandrę Bonę-Waniek - nauczyciela plastyki i p. Monikę Bonę- wychowawcę grupy wychowawczej w oddziale leczniczym.

W dalszej kolejności głos zabrały osoby, które objęły bal patronatem i dyrektor szkoły p. Barbara Kogut. Wspólnie powitali gości, podziękowali wszystkim za przybycie, a także zachęcili do wspólnej zabawy. Podczas balu nie zabrakło atrakcji. Była nią z pewnością mała loteria fantowa o nazwie „Razem możemy więcej”, kiermasz szkolny i licytacja zebranych przedmiotów. Najwięcej emocji dostarczyła zebranym licytacja prowadzona przez konferansjera i dziennikarza p. Ewę Miedźwiedzką i dyrektora szkoły Barbarę Kogut.

Wspaniałą atrakcją okazał się także pokaz barmański i koncert charytatywny w wykonaniu p. Magdaleny Marszałek i p. Daniela Ciosek, którzy zaprezentowali wybrane utwory repertuaru Sławy Przybylskiej.

Opisywane wydarzenie przyniosło zyski w wysokości 10 216,00 zł. Dzięki organizacji I Charytatywnego Balu Karnawałowego, oprócz wymiernych korzyści finansowych, osiągnięte zostały cele dodatkowe, tj. integracja środowiska i budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły.  

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Październik
pnwtśrczptsond
1234Pokaż wydarzenia w dniu 5 października67
8Pokaż wydarzenia w dniu 9 października1011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Sobota, 2018-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Trzebnica
  • 7°C
  • bezchmurnie
  • Wiatr: 2.6m/s WNW
  • Ciśnienie: 1028 hPa
  • Wilgotność: 70%
  • Wschód słońca: 07:25
  • Zachód słońca: 17:46
  • Źródło: OpenWeatherMap
Zaloguj się

zs-szpital-trzebnica.szkolnastrona.pl

sp4.szpital.trzebnica@wp.pl

zs.szpital.trzebnica@onet.pl